grindų šildymo sistema
Paskelbta / autorius Austėja Šidlauskaitė / Aktuali informacija, Po įrengimo

Kokios priežiūros reikalauja grindų šildymo sistema?

Žmonės, ilgą laiką namuose turėję radiatorius, prieš įsirengdami grindinį šildymą neretai sunerimsta, kiek iš tikro priežiūros reikės tokio tipo šildymui. Lyginant su centrinio šildymo radiatoriais, grindų šildymo sistema reikalauja mažiau priežiūros bei tuo pačiu suteikia išskirtinę laisvę ir patogumą rinktis, kokią temperatūrą, kuriuo paros metu palaikyti.

Šiame straipsnyje aptarsime, kokios priežiūros pareikalaus grindų šildymo sistema ir apžvelgsime privalumus, kuriuos įgysite, pasirinkdami šį namų šildymo būdą.

Teisingas sumontavimas – lengvesnė priežiūra ateityje

Pasirinkus infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo būdą (vieną sparčiai populiarėjančių, ekonomiško grindinio šildymo alternatyvų) ir taisyklingai įrengus sistemą vieną kartą, kelis ateinančius metus priežiūra nebus reikalinga. Taip yra todėl, kad infraraudonųjų spindulių plėvelė yra nesusidėvintis, aukštos kokybės gaminys, jai yra taikoma net 10 metų garantija, todėl gedimo tikimybė yra itin menka.

Tinkamai sumontavus plėvelę ir nepadarius jokių techninių pažeidimų, ši grindų šildymo sistema teiks efektyvią, ilgalaikę šilumą ne vienerius metus. Esame pastebėję, kad didžiausios problemos, kuomet šildymo sistema pareikalauja nuoseklių taisymų ir didelės priežiūros yra tada, kai ji nuo pat pradžių buvo sumontuota netinkamai.

Dėl šios priežasties, visada rekomenduojame patikėti šildymo sistemos darbus tik kvalifikuotiems elektrikams bei grindinio šildymo montuotojams, kurie, idealiu atveju, būtų dirbę su jūsų norima įrengti sistema. Jeigu jus domina infraraudonųjų spindulių grindų šildymo sistema, kreipkitės į grindu-sildymas.lt profesionalius montuotojus ir mes užtikrinsime, kad sistema jūsų patalpose bus įrengta kokybiškai ir tvarkingai.

Jeigu norite sumontuoti sistemą patys, tai padaryti galite sekdami detaliomis montavimo instrukcijomis.

Patogi, lengvai valdoma grindų šildymo sistema

Bene visos grindų šildymo sistemos yra valdomos termostatu. Šis įtaisas yra tvirtinamas kiekviename kambaryje ir yra suprogramuojamas, kad tam tikru paros metu nustatytame kambaryje būtų palaikoma norima šiluma.

Įprastai žmonėms tenka temperatūrą nustatyti kartą per sezoną – žiemą ją kiek padidinti, o rudenį ir pavasarį – sumažinti. Paprastai temperatūros gali būti nustatomos keliais režimais – pavyzdžiui, viena temperatūra vos pabudus, kita temperatūra dienos metu (pvz. šalčiau, kai namuose nieko nėra), dar kita vakare bei norima temperatūra nakties metu. Taip pat, dažnu atveju yra įmanoma pasirinkti skirtingas temperatūras darbo dienomis bei savaitgaliais, kuomet visa šeima laiką leidžia namuose. Vienas tokių termostatų yra BHT – vienas populiariausių termostatų šių dienų grindinio šildymo rinkoje.

Tai, kad temperatūras nustatyti užtenka tik kartą ar kelis per metus, o kitais atvejais ją pasireguliuoti yra labai lengva, patogumas, kurį suteikia tokia temperatūros nustatymo laisvė, suteikia visišką komfortą ir jaukumą namams.

Ar įmanoma pataisyti gedimus?

Kad ir kokia maža bebūtų grindinio šildymo sistemos gedimo tikimybė, įvykus bet kokiam sutrikimui ar techniniam nesklandumui, gedimo problemą visada bus galima nustatyti ir pašalinti.

Infraraudonųjų spindulių grindų šildymo sistema pasižymi ganėtinai paprasta, bet itin aukštos kokybės technologija, todėl bet kokį funkcionalumo sutrikimą įmanoma greitai identifikuoti ir išspręsti, kad jūs vėl galėtumėte džiaugtis nesutrikdyta šiluma namuose.

Jeigu jus domina infraraudonųjų spindulių grindų šildymo sistema ir jos įrengimas jūsų namuose, norite pasikonsultuoti su ekspertais ar norite užsisakyti profesionalaus elektriko-montuotojo paslaugą, susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime į visus jums kylančius klausimus.