Grindų klojimas

Teikiame naują paslaugą – užsisakykite profesionalų grindų klojimą!

 

Nuo šiol grindu-sildymas.lt komanda teikia visus grindinio šildymo sistemos montavimo procesą apimančius darbus. 

Sumontuosime infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo sistemą, atliksime elektros darbus bei pasirūpinsime galutiniu grindų išbaigimu – suklosime jūsų pasirinktą grindų dangą. 

Dirbame su įvairiomis grindų dangomis (pvz., laminatais), sumontuojame apvadus. Rezultatas – išbaigta kambario grindų apdaila ir efektyviai veikianti grindinio šildymo sistema. 

Grindų suklojimas

Kodėl verta rinktis grindų klojimo paslaugą?

Profesionalai, išmanantys šildymo sistemų specifiką

Infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo srityje dirbame jau apie 10 metų. Per ilgus veiklos metus suburtas patikimų partnerių ir savo srities profesionalų tinklas suteiks jums kokybišką šildymo sistemos įrengimo bei grindų suklojimo paslaugą. 

Priklausomai nuo jūsų pasirinktos grindų dangos ar patalpos, kurioje įrenginėjamas grindinis šildymas, skiriasi šildymo sistemos įrengimo reikalavimai. Mūsų komandos nariai ir partneriai turi ilgametę šios veiklos patirtį, todėl užtikriname, kad jūsų namuose ar biuro patalpose darbus atliksime kokybiškai. 

Išbaigtas rezultatas – greičiau

Profesionali elektrikų, šildymo sistemos montavimo ir grindų dangos klojimo komanda leis jums mėgautis išbaigtu kokybišku rezultatu kur kas greičiau nei kad šiuos darbus atliktumėte patys.

Mūsų meistrai darbus atlieka kokybiškai ir laiku, nedingsta neužbaigę darbų, bei suteikia darbų atlikimo kokybės garantą. Taip galite mėgautis išbaigtu namų (ar biuro) grindų apdailos rezultatu iki jūsų pageidaujamos datos.

Iš vienų rankų – pigiau

Rinkdamiesi profesionalias elektriko, grindinio šildymo sistemos montavimo ir grindų klojimo paslaugas ženkliai sutaupysite. Patikimas partnerių tinklas ir lankstūs paslaugų įkainiai leidžia jums pasiūlyti kur kas mažesnę bendrą paslaugų kainą bei užtikrintą kokybę. 

 

Teikiame šias paslaugas:

  • Konsultavimas šildymo sistemos poreikio apskaičiavimo ir įrengimo klausimais,
  • Infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo sistemos įrengimas,
  • Pasirinktos grindų dangos suklojimas ir apvadų sumontavimas.

Paslaugų kainos:

Šildymo sistemos montavimo bei profesionalaus elektriko paslauga – 9€/m²

Grindų klojimo paslauga – nuo 8€/m²

Užsisakykite jau dabar.