Grindų šildymo infraraudonais spinduliais privalumai

Grindų šildymo infraraudonais spinduliais privalumai

Grindų šildymas elektra, grindinis šildymas

Ekonomiškas namų grindinis šildymas

Infraraudonųjų spindulių grindų šildymo plėvelė yra 30% pigesnė namų šildymo alternatyva lyginant su kitomis šildymo alternatyvomis. Dėka infraraudonųjų spindulių, patalpos yra šildomos tolygiai, nėra temperatūrų skirtumo tarp grindų ir lubų, todėl mažiau susidaro dulkių namuose. Šildant A, A+ bei A++ namus, grindinio šildymo infraraudonais spinduliais kaštai yra menki, šildymo sąskaitos – mažos. Taip pat, remonto darbai yra pigūs arba visai nieko nekainuoja.

Grindinis šildymas elektra, infraraudonais spinduliais

Sveikatai naudingas infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas

Grindų šildymo plėvelės dirba infraraudonųjų spindulių bei elektros principu, kurio metu tiesiogiai šildomas žmogaus kūnas ir namuose esantys paviršiai – taip oras lieka švarus, gaivus, o patalpos – šiltos. Nuo senovės žinoma infraraudonųjų spindulių nauda žmogaus sveikatai – gerinama kraujotaka, stiprinamas imunitetas – lėmė didžiulį grindų šildymo infraraudonais spinduliais populiarumą ir pripažinimą.

Infraraudonu spindulių grindų šildymas

Švarus oras namuose

Šildant grindis infraraudonais spinduliais sumažėja dulkių cirkuliacija, užkertamas kelias pelėsiui, nes šildomas ne oras, o paviršiai, todėl oro kokybė lieka nepakitusi, jis lieka švarus.

Grindų šildymas infraraudonais spinduliais, grindinis šildymas infraraudonais spinduliais

Patikimas, negendantis sprendimas

Namų grindų šildymas infraraudonais spinduliais yra lengvai montuojamas, priežiūros nereikalaujantis ilgalaikis sprendimas. Paprasta infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo plėvelės struktūra užtikrina ilgalaikį tarnavimą ir minimalią priežiūrą. Nors gedimai yra labai reti, jie būna pigūs ir lengvai ištaisomi.

Grindinis šildymas elektra, grindų šildymas elektra

Draugiškas gamtai – tylus ir švarus grindinis šildymas

Infraraudonųjų spindulių grindų šildymo plėvelė veikimui naudoja tik švarią, atsinaujinančią elektros energiją. Šildymas veikia tyliai, švariai, nekelia dulkių, todėl yra puikus pasirinkimas siekiant namuose palaikyti švarą, tvarką ir ramybę.