Elektrinis grindinis šildymas anglies pluošto plėvelėmis
Paskelbta / autorius Austėja Šidlauskaitė / Aktuali informacija

Elektrinis grindinis šildymas anglies pluošto plėvelėmis

Rinkoje esant daugybei namų šildymo sistemų pasirinkimų su savitais privalumais ir trūkumais (skaitykite straipsnį apie įvairių šildymo sistemų palyginimą), vartotojams vis sunkiau darosi išsirinkti tinkamiausią jų namams šildymo būdą. Elektrinis šildymas neretai gąsdina savo kaina, o alternatyvoms trūksta išsamesnės informacijos, kad vartotojai galėtų lengvai ir greitai priimti sprendimą.

Elektrinis grindinis šildymas anglies pluošto plėvelėmis yra dažnėjantis žmonių pasirinkimas, tačiau apie šį šildymo būdą viešojoje erdvėje vis dar sklando daugybė mitų.

Šiame straipsnyje plačiau apžvelgsime būtent šį šildymo būdą.

Kas yra anglies pluošto grindinio šildymo plėvelės?

Anglies pluošto grindinio šildymo plėvelės yra naudojamos tiek kaip pagrindinis šildymo būdas, tiek kaip papildomas. Jos klojamos po norima grindų danga namuose kartu su izoliacine medžiaga bei valdikliais.

Didžiulis privalumas – plėvelės užima nedaug vietos, joms nereikia jokių šildytuvų, radiatorių ar specialių namo šildymo priežiūros kambarių, todėl yra tinkamas pasirinkimas net ir mažoms patalpoms, butams, arba žmonėms, vertinantiems laisvą erdvę namuose.

Elektrinis grindinis šildymas anglies pluošto plėvelėmis ar kilimėliais?

Priklausomai nuo gamintojo, ir nuo norimos kloti grindų dangos, kartais vartotojams tenka rinktis plėvelę, o ne kilimėlį, arba atvirkščiai. T.y. kai kurių gamintojų plėvelės yra klojamos tik po sausa, surenkama danga (kaip pvz.: parketas, parketlentės, linoleumas), o kai kurių gamintojų kilimėliai klojami tik po šlapia (klijuojama) grindų danga, kaip antai plytelės, vinilinė danga ir pan.

Tačiau kai kurių gamintojų, kaip pvz. Varme Plus anglies pluošto plėvelės, yra montuojamos po beveik visomis grindų dangomis, gali būti įbetonuojamos ir nesukelia jokių įrengimo ar eksploatacijos problemų.

Todėl, prieš renkantis gamintoją, visuomet įvertinkite, ar jo siūlomos plėvelės ar kilimėliai yra tinkami montuoti po jūsų pageidaujama grindų danga namuose.

Varme Plus logo

Techniniai privalumai renkantis elektrinį grindinį šildymą anglies pluošto plėvelėmis

Ši grindinio šildymo sistema yra populiari dėl savo ilgaamžiško tarnavimo. Iš techninės pusės, anglies pluošto plėvelės tarnauja ilgus metus (nebent žmogus pats mechaniškai pažeidžia plėvelę). Taip yra todėl, kad plėvelės struktūra visiškai izoliuoja bet kokį elektros pratekėjimą į išorę, apsaugo nuo kibirkščiavimo bei gedimų. Net ir retu gedimo atveju, pavyzdžiui, sugedus keliems moduliams sistemoje, sistema vis tiek toliau veikia ir nesukelia jokio pavojaus, o tuo pačiu išlieka lengvai ir greitai pataisoma. Todėl šios grindinio šildymo plėvelės laikomos komfortą, ramybę ir patogumą užtikinančiu sprendimu.

Taigi, elektrinis grindinis šildymas anglies pluošto plėvelėmis yra techniškai saugus, ilgai tarnaujantis ir negendantis namų šildymo sprendimas, dėl šių savo savybių mėgiamas tiek butų, tiek nuosavų namų šeimininkų.

Ieškote patikimos elektrinio grindinio šildymo sistemos savo namams?

Išbandykite Varme Plus infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo plėvelę – populiarėjančią alternatyvą elektriniam grindiniam šildymui – veikiančią elektrinio grindinio šildymo anglies pluošto technologijos principu ir įsitikinkite sistemos ekonomija, saugumu ir efektyviu šildymu patys.