Grindinis šildymas - kovai su pelėsiu namuose
Posted on / by Austėja Šidlauskaitė / in Aktuali informacija

Grindinis šildymas – kovai su pelėsiu namuose

Visi mes bent kažkada per gyvenimą esame susidūrę su nemaloniu namų „gyventoju“ – pelėsiu. Šis grybas puola vonios kambarius, miegamuosius, palėpes bei virtuves – tas vietas, kuriose kaupiasi drėgmė.

Kol mokslininkai vieningai informuoja  žmones apie pelėsio keliamas grėsmes sveikatai, mes ieškome ilgalaikių problemos sprendimo galimybių. Viena jų – įsirengti namuose infraraudonųjų spindulių grindinį šildymą, kuris pasižymi namų drėgmę mažinančiomis, oro kokybę gerinančiomis savybėmis.

Kokiu principu veikia infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas?

Pagrindinis šio grindinio šildymo išskirtinumas – tai unikali veikimo technologija.

Šis grindinis šildymas tiesiogiai įšildo kambariuose esančius daiktus, o ne kaitina orą. Šiluma, skleidžiama infraraudonųjų spindulių, savo savybėmis yra itin panaši į saulės skleidžiamą šilumą. Todėl, pradarius langus ar duris kambariuose, temperatūra staiga nekrenta žemyn, nes ją išlaiko įšilę daiktai.

pelėsis namuose - grindinis šildymas

Kuo tai naudinga kovai su pelėsiu?

Infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas visų pirma kambaryje šildo sienas. Jos, absorbuodamos šilumą, neleidžia įsiveisti pelėsiui, nes šildamos sienos aplink save staigiai mažina drėgmės lygį, išgarina drėgmę.

Tai itin skiriasi nuo įprastinio šildymo radiatoriais, nes jie tiesiogiai kaitina ir cirkuliuoja orą, o ne įšildo daiktus, todėl drėgmės lygis patalpoje nemažėja, susidaro palankios sąlygos veistis ir vešėti pelėsiui.

Konvekcijos būdo šildymas, nors ir yra giriamas už greitą patalpų įšildymą, ženkliai pralaimi tvariam infraraudonųjų spindulių grindiniam šildymui, kurio metu šiluma pasiskirsto palengva, tolygiai, nesukeldama dulkių cirkuliacijos bei mažindama drėgmę namuose.

Pastebimai gerėjanti oro kokybė

Kadangi grindinio šildymo metu oras kambaryje yra nekaitinamas bei neišdeginamas, kambaryje mažiau kaupiasi dulkės (kurių nebelieka dėl įprastinės karšto-šalto oro cirkuliacijos šildant konvekcijos būdu). Tokiu būdu jūs kvėpuojate šviežią, gaivų orą, kuris tuo pačiu prisededa prie geros jūsų savijautos.

Taip pat, kadangi infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas užkerta kelią pelėsiui, oras namuose tampa saugus kvėpuoti alergiškiems žmonėms, nes slopsta alergijos. (Sužinokite daugiau infraraudonųjų spindulių privalumų žmogaus sveikatai here)

Šios ir daugybė kitų priežasčių paverčia infraraudonųjų spindulių grindinį šildymą prioritetu žmonėms, įsirenginėjantiems bei atsinaujinantiems būstus, kuriems svarbi yra jų šeimos ir vaikų kvėpuojamo oro kokybė, gera savijauta ir namai be rūpesčių.

Ilgalaikė investicija

Taigi, kam vargti kassavaitinei ar kasmėnesinei kovai su pelėsiu, išbandant vis naujas neefektyvias priemones, išleidžiant gausybę pinigų?

Protinga investicija yra pasirūpinti ilgalaike, tvaria ir saugia grindinio šildymo sistema, kuri ne tik leis jūsų šeimos nariams mėgautis šviežiu, aukštos kokybės oru namuose, bet ir apsaugos nuo didelės drėgmės bei besiveisiančio pelėsio.

Jeigu jus sudomintų infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo įrengimas jūsų namuose, apsilankykite mūsų parduotuvėje, arba susisiekite su konsultantu, kuris pagal jūsų pageidavimus parinks tinkamiausią sprendimą.