sausos šildomos grindys
Paskelbta / autorius Austėja Šidlauskaitė / Aktuali informacija

Sausos šildomos grindys – aukščiausia patogumo klasė

Įsirenginėjant naujus namus arba renovuojantis esamą gyvenamąją vietą itin svarbiais sprendimų priėmimo faktoriais tampa darbų atlikimo patogumas, galimų gedimų išvengimas bei įrengimo greitis užtikrinant aukštą kokybę.

Sausos šildomos grindys yra vienas iš sprendimų, besiskinantis aukščiausią patogumo klasę šių dienų nekilnojamojo turto įrengimo sektoriuje dėl itin patrauklių įrengimo ir eksploatavimo savybių.

Kodėl verta rinktis sausas šildomas grindis ir ką apie jas reikia žinoti Aptarkime.

Sausos šildomos grindys – ar verta?

Sausos šildomos grindys yra vienas dažniausių pasirinkimų įsirenginėjant namų arba biuro patalpų šildymo sistemą. Pagrindinės to priežastys – sistemą yra lengva sumontuoti, nereikia prieš tai betonuoti grindų, o pačią sistemą galima kloti po visomis grindų dangomis.

Taip pat, dėka itin paprasto ir efektyvaus veikimo principo (kuomet nenaudojamas vanduo ar kitos gedimų riziką didinančios medžiagos), ženkliai sumažėja drėgmės žalos ar sistemos trūkimo tikimybė. Net ir įvykus gedimui, priežastį lengva identifikuoti, o sistemą – greitai sutvarkyti.

Infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas – patrauklus pasirinkimas sausoms šildomoms grindims

Būtent aukščiau išvardintomis savybėmis pasižymi infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo sistema, kuriai naudojama Varme Plus plėvelė. Tai – sausų šildomų grindų principu veikianti sistema, kurią sukloti galima per kelias valandas bei kuriai nereikia betonuoti grindų, taip jas iškeliant (padidinant ne tik laiko ir išteklių resursus, bet ir sumažinant turimą patalpų erdvę).

Infraraudonųjų spindulių sistema yra elektros pagrindu veikiantis šildymo būdas. Elektros srovei tekant per plėvelėje esantį anglies pluoštą sukuriama infraraudonųjų spindulių emisija, kuri tiesiogiai šildo objektus aplinkoje. Taip tuo pačiu sumažinama dulkių cirkuliacija ore, o oras išlieka švaresnis, kokybiškesnis.

Paprastas ir greitas įrengimas

Varme Plus sausos šildomos grindys žavi ypač paprastu įrengimu. Visų pirma, ant turimo švaraus pagrindo (dažniausiai, jau pastate esamų betoninių grindų) yra tiesiamas izoliacinis paklotas ant kurio iškart dengiama grindinio šildymo plėvelė.

Teisingai sujungus laidus ir daviklius, izoliavus magistralės galus, toliau galima kloti apsauginį sluoksnį, saugantį po juo esančią plėvelę nuo smūgių, dūrių ir kitų mechaninių pažeidimų, kurie galėtų sutrikdyti šildymo veiklą.

Galiausiai yra klojama norima grindų danga bei atliekami prijungimo prie elektros bei termostatų darbai, po kurių jau tuoj pat galima mėgautis pilnai įrengta grindinio šildymo sistema.

Jeigu norite sužinoti, kokios yra numatomos šildymo sąnaudos bei kiek plėvelės reikėtų jūsų turimoms patalpoms, visa tai galite apsiskaičiuoti šioje skaičiuoklėje.

Kokią grindų dangą galima kloti?

Sausos šildomos grindys yra gana plačią pasirinkimo laisvę suteikiantis šildymo būdas, kadangi ant jo galima kloti visas grindų dangas – linoleumą, parketą, plyteles, kiliminę dangą, laminatą, betonines ar kitas grindis.

Vis tik, yra viena taisyklė, kuria vadovaudamiesi galėsite būti tikri, kad būtent jūsų norima grindų rūšis yra tinkama šiam šildymo būdui. Viršutinis bendras grindų sluoksnis (su izoliacine medžiaga) neturi viršyti 0,15 m²K/W (šiluminės varžos). Jeigu šiluminė varža didesnė, reikėtų rinktis kitą grindų dangą.

Nors infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo sistemą galima įsirengti patiems (turint darbų su elektra žinių ir patirties), to daryti tikrai neprivaloma.
Grindu-sildymas.lt jūsų patogumui teikia ne tik grindinio šildymo plėvelės įsigijimo galimybę, bet ir montavimo paslaugas. Profesionalūs elektrikai-montuotojai laiku ir kokybiškai įrengs šildymo sistemą, kad tuo neturėtumėte rūpintis jūs.

Jeigu norite pasikonsultuoti dėl grindinio šildymo ar užsakyti plėvelės montavimo paslaugą, susisiekite su oficialiais Varme Plus atstovais Lietuvoje ir būkite tikri dėl kokybiškos, ilgus metus džiuginančios paslaugos iš pirmų rankų.

Sausos šildomos grindys gali džiuginti jus ir jūsų šeimos narius jau netrukus. Susisiekite su mumis jau šiandien!