grindų šildymo plėvelė neiškelianti grindų
Paskelbta / autorius Austėja Šidlauskaitė / Aktuali informacija, Prieš įrengimą

Grindų šildymo plėvelė, neiškelianti grindų – įmanoma?

Grindinis šildymas vis dar neretai yra siejamas su gana sudėtingais remonto darbais. Tikima, kad norint įsirengti grindinio šildymo sistemą, patalpą būtina betonuoti, tiesti daug sluoksnių, taip akivaizdžiai iškeliant grindis ir sumažinant kambario aukštį, bei pasitenkinti vos keliomis tinkančiomis grindų dangomis.

Kiek tame yra tiesos? Ar tikrai nėra paprastesnio grindinio šildymo būdo, kuris nereikalauja sudėtingo remonto ir suteikia grindų dangos pasirinkimo laisvę?

Ne visi gali sau leisti namuose betonuoti grindis

Jeigu įsirenginėjant naują aukščiausios energinės klasės namą grindų betonavimas nesukeltų papildomų rūpesčių, senesnės statybos namuose arba butuose toks pasiruošiamųjų darbų scenarijus atgrasytų ne vieną šildomų grindų efekto namuose norintį asmenį.

Asmenys, besikreipiantys į grindiniame šildyme besispecializuojančius „Heatpliusas“ profesionalus, neretai išsako nuogąstavimus, kad nors ir labai norėtų pereiti prie pažangios grindinio šildymo sistemos, jie tiesiog neturi galimybės namuose vienu ypu atlikti kapitalinio remonto – išnešti baldus, perbetonuoti visas grindis, kuriam laikui išsikelti iš gyvenamosios vietos.

Nauji sprendimai, palengvinantys šildomų grindų įrengimą

Bet ar tikrai grindiniam šildymui yra būtina iškelti grindis, jas betonuoti, apšiltinti storu izoliaciniu sluoksniu?

Naujausiomis technologijomis rinkoje kurta grindų šildymo plėvelė Varme Plus suteikia galimybę net ir senesnės statybos namuose ar butuose greitai ir lengvai įsirengti grindinio šildymo sistemą. Būtent Varme Plus yra tokia grindų šildymo plėvelė, kurios įrengimui betonavimas ir grindų iškėlimas nėra privalomas.

Grindinis šildymas, kuriam nebūtinas betonavimas

Infraraudonųjų spindulių pagrindu veikianti Varme Plus grindų šildymo plėvelė suteikia galimybę įvairaus tipo namuose – butuose, naujos ar senesnės statybos namuose, vasarnamiuose ar net mobiliuose namuose – mėgautis šildomų grindų suteikiamu komfortu neatliekant jokių itin sudėtingų įrengimo darbų, nesumažintant turimo patalpos ploto.

Būtent infraraudonųjų spindulių pagrindu veikianti patalpų šildymo sistema, kuriai naudojama Varme Plus grindų šildymo plėvelė, leidžia kiekvienam įsirengti šildomas grindis be betonavimo.

Varme Plus – grindų šildymo plėvelė, neiškelianti grindų

Varme Plus grindų šildymo plėvelė yra pagaminta naudojant anglies pluoštą, padengtą pagal šiuolaikinio techninio lygio dangų technologiją. Elektros grandinės izoliacijai, apsaugai nuo pažeidimų, drėgmės ir kitų veiksnių, plėvelė yra įlaminuojama. Pati plėvelė yra itin plona, ji nereikalauja betonavimo, neužima naudingo patalpos ploto, ją galima kloti ant bet kokio turimo pamatinio grindų paviršiaus.

Visai šildymo sistemai įrengti, taip pat yra reikalingas izoliacinis sluoksnis. Naudingojo patalpos ploto išsaugojimui, rekomenduojama naudoti vos 4 mm storio izoliacinę medžiagą (paklotą) IM-140, sukurtą specialiai Varme Plus šildymo sistemai.

Būtent naudojant šį šildymo sistemos rinkinį – plėvelę ir izoliacinį paklotą, yra užimamas ne didesnis nei 4,5-5,5 mm storio plotas, ant kurio iškart galima tiesti apsauginį sluoksnį (PVC, PE, kt.), apsaugantį nuo mechaninių pažeidimų, bei pasirinktą viršutinę grindų dangą. (Daugiau apie viršutinės grindų dangos pasirinkimą skaitykite čia.)

Naudojant būtent šią grindinio šildymo sistemą, nėra būtinybės nei betonuoti grindų, nei išnešti stambių baldų (kadangi plėvelė nėra tiesiama po sunkiais baldais), nei remonto metu laikinai išsikelti iš namų. Ši sistema yra iškart parengta naudoti ir mėgautis ekonomiško grindinio šildymo teikiamais malonumais.

Jeigu ir jus domina Varme Plus grindų šildymo plėvelė, norite įsirengti grindinio šildymo sistemą, neiškeliančią grindų, arba turite klausimų ir norite pasikonsultuoti su profesionalais – susisiekite su oficialiais Varme Plus atstovais Lietuvoje ir mes mielai atsakysime į visus jums kylančius klausimus, padėsime arba už jus įrengsime aukščiausią komfortą patalpoms suteikiančią šildymo sistemą.