Grindinio šildymo tinkleliai
Paskelbta / autorius Austėja Šidlauskaitė / Aktuali informacija

Grindinio šildymo tinkleliai: kada juos rinktis?

Planuojate įsirengti grindinio šildymo sistemą namuose? Nusprendėte gyvenamuosius kambarius apšildyti infraraudonųjų spindulių principu veikiančia grindinio šildymo plėvele (plačiau galite pasidomėti šiame straipsnyje)?

Tačiau kaip su patalpomis, kuriose pasitaiko drėgmės?  Natūraliai, šis klausimas iškyla visiems, ieškantiems saugaus ir patikimo šildymo būdo, žmonėms.

Kaip įsirengti sanitarinius mazgus bei patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė, kurios reikalauja daugiau apsaugos? Ar tinka įprasti šildymo sprendimai? Dažniausiai, ne. Šiuo atveju greičiausiai jums bus reikalingas grindinio šildymo tinklelis.

Šiame straipsnyje atsakysime į visus dažniausius su šiuo šildymo būdu kylančius klausimus.

Kas yra elektriniai grindinio šildymo tinkleliai?

Elektriniai grindinio šildymo tinkleliai (arba grindinio šildymo kilimėliai) yra anglies pluošto technologija veikiantys, efektyvūs patalpų šildymo sprendimai.

Pagrindinis šių grindų šildymo kilimėlių privalumas – galimybė juos kloti po šlapia (arba klijuojama) grindų danga. Tai gali būti plytelės, vinilinė danga arba akmens, keramikos bei klijuotos medienos grindys.

Tinklelių technologinės savybės

Šis grindinio šildymo tinklelis pasižymi unikaliomis technologinėmis savybėmis – kadangi yra mažesni tarpai tarp kaitinimo elementų, o pats kaitinimo elementas yra itin plonas ir plokščias, pasiekiamos kur kas mažesnės šildymo energijos sąnaudos. Tinklelis veikia anglies pluošto infraraudonųjų spindulių principu, todėl puikiai dera su kitomis šildymo sistemomis, užima nedaug vietos.

Taip pat, šie elektriniai grindinio šildymo tinkleliai yra lengvai karpomi, sukinėjami, tad juos yra lengva tinkamai ir efektyviai išdėlioti net ir įnoringiausiose patalpose, pagal jūsų poreikius.

Grindinio šildymo tinklelis

Kaip išsirinkti reikiamą tinklelį?

Šie elektriniai grindinio šildymo kilimėliai parduodami 50 cm pločio juostomis, kurių ilgis parenkamas pagal kambario ilgį. Todėl prekės pasirinkimuose visuomet rasite vienodo 50 cm pločio, bet skirtingo ilgio (nuo 1 m iki 12 m ir daugiau) išmatavimų tinklelius (kilimėlius).

Jums taip pat prireiks termostato, kuris reguliuos kiekvieno kambario optimalią šilumą, suteiks jums visapusį komfortą.

Sprendimas jūsų patalpoms

Siekiant sutaupyti įrengimo bei eksploatacijos kaštus, o kartu mėgautis saugiu ir komfortabiliu grindiniu šildymu namuose, siūlome visapusį, kombinuotą sprendimą jūsų patalpoms.

Gyvenamuosiuose, erdvesniuose kambariuose siūlome įsirengti infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo plėvelėmis sistemą Varme Plus, o sanitariniuose mazguose bei patalpose, kuriose galima drėgmės rizika, siūlome įsirengti grindinio šildymo tinklelius Warmset Black.

Šitokia dviejų sprendimų kombinacija, plačiai naudojama tiek butuose, tiek gyvenamuosiuose namuose, yra puikiai pasitvirtinęs sprendimas, siekiant kokybiško, efektyvaus namų šildymo sprendimo už optimaliausią įrengimo bei išlaikymo kainą.

Norite sužinoti daugiau apie šį šildymo sprendimą? O galbūt jums reikalinga konsultacija medžiagų parinkimo, apskaičiavimo klausimais? Kreipkitės į mūsų specialistus ir mes mielai jums padėsime!