Grindinio šildymo elektra privalumai

Grindinis šildymas

Ekonomiškas namų šildymas

Grindų šildymo plėvelė yra 30% pigesnė šildymo alternatyva lyginant su kitomis šildymo elektra alternatyvomis. Dėka infraraudonųjų spindulių, patalpos yra šildomos tolygiai, nėra temperatūrų skirtumo tarp grindų ir lubų. Šildant A, A+ bei A++ namus, šildymo kaštai yra menki. Taip pat, remonto darbai yra pigūs arba visai nieko nekainuoja.

Grindinis sildymas elektra

Naudingas sveikatai šildymas

Grindų šildymo plėvelės dirba infraraudonųjų spindulių principu – tiesiogiai šildomas žmogaus kūnas ir namuose esantys paviršiai – taip oras lieka švarus, o patalpos – šiltos. Nuo senovės žinoma infraraudonųjų spindulių nauda žmogaus sveikatai – gerinama kraujotaka, stiprinamas imunitetas – lėmė didžiulį grindų šildymo infraraudonais spinduliais populiarumą ir pripažinimą.

Infraraudonu spindulių grindų šildymas

Švarus oras namuose

Šildant grindis infraraudonais spinduliais sumažėja dulkių cirkuliacija, užkertamas kelias pelėsiui, nes šildomas ne oras, o paviršiai, todėl oro kokybė lieka nepakitusi, jis lieka švarus.

Grindų šildymas elektra

Patikimas, negendantis sprendimas

Namų šildymas infraraudonųjų spindulių grindų šildymo plėvele yra lengvai montuojamas, priežiūros nereikalaujantis ilgalaikis sprendimas. Paprasta plėvelės struktūra užtikrina ilgalaikį tarnavimą ir minimalią priežiūrą. Nors gedimai yra labai reti, jie būna pigūs ir lengvai ištaisomi.

grindinis sildymas

Draugiškas gamtai – tylus ir švarus šildymas

Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė veikimui naudoja tik švarią, atsinaujinančią elektros energiją. Šildymas veikia tyliai, švariai, nekelia dulkių, todėl yra puikus pasirinkimas siekiant namuose palaikyti švarą, tvarką ir ramybę.